im. Mikołaja Kopernika w Bytomiu

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4

W poniedziałek 11 marca, na dużej sali gimnastycznej, odbyły się mistrzostwa w piłce siatkowej SP4. Do rywalizacji stanęło 15 zespołów z klas 5-8. W finale zmierzyły się zespoły Pawełków            i Muszek, a więc przedstawiciele klas odpowiednio 8a oraz 7b. Ostatecznie zwyciężyli ci pierwsi,       a sam poziom decydującego starcia stał na znakomitym poziomie. Trzecie miejsce w turnieju zajęli chłopcy z klasy 6b, którzy pokonali uczniów z 7c.
Zainteresowanie wydarzeniem przerosło nasze oczekiwania. Do turnieju zgłosiło się ponad 70 osób, a same zawody przebiegły w wyśmienitej atmosferze. Wielu uczniów i uczennic od kilku tygodni spotykało się po lekcjach na wspólne granie, by doskonalić swoje umiejętności, co uznajemy za najbardziej cenny efekt inicjatywy.
Serdecznie dziękujemy samorządowi uczniowskimu, bez pomocy którego z pewnością zawody nie przebiegłyby tak sprawnie, oraz nieocenionej Pani Sylwii Wójcik.