Szkoła Podstawowa nr 4

im. Mikołaja Kopernika w Bytomiu

Czas nie stoi w miejscu. W środę, będąc ostatni raz na basenie, zdaliśmy sobie sprawę, że przychodzi powoli pora pożegnań. Póki co jedynie z panem ratownikiem i bąbelkami wypełniającymi jacuzzi, ale chyba zdążyliśmy się przyzwyczaić do przynajmniej części z  tutejszych miejsc i osób. Z drugiej strony tak uczniom jak i wychowawcom powoli zaczęło się wdawać we znaki silne zmęczenie. Zielona Szkoła wiąże się oczywiście z rekreacją i dobrą zabawą, jednak w rzeczywistości jest to także bardzo ciężka praca ? tak dla tych starszych jak i młodszych jej uczestników.

Wielu z nas odbyło na naszym wyjeździe więcej podróży autokarem, zwiedziło więcej miast, zobaczyło więcej ciekawych miejsc i usłyszało więcej niezwykłych historii niż w ciągu całego roku szkolnego. A wszystko to w zaledwie parę dni. Brak sił z pewnością jest wyczuwalny ? pod oczami wychowawców widać już wyraźne cienie będące wynikiem niedospanych, albo poprzerywanych (najczęściej komórkowymi alarmami) nocy. Da się też zauważyć lekko powiększone obwody głów nauczycieli, co jest zapewne skutkiem codziennego rozwiązywania ponadprzeciętnej ilości problemów pojawiających się w grupach, których jest ? co zrozumiałe ? tym więcej im bliżej do końca wyjazdu.

Generalnie jednak nie możemy narzekać ? pogoda jest fantastyczna, ośrodek przyjemny, a jedzenie bardzo smaczne. Podchody, o których wspominaliśmy wcześniej również udały się wyśmienicie ? by jednak nie pozostać gołosłownym odsyłamy wszystkich do galerii zdjęć?

Więcej zdjęć - kliknij poniżej
zielonaszkola12

Akademia Kompetencji

Zapisy do I klasy 2019-2020

Copyright © 2019 SP nr 4 Bytom. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.