Szkoła Podstawowa nr 4

im. Mikołaja Kopernika w Bytomiu

W poniedziałek po śniadaniu większość dzieci wraz z trzema paniami wyruszyła na dwie godzinki na plażę, by rozpocząć dzień od popluskania się w morzu. W ośrodku pozostała jednak dziesiątka chłopaków z grupy świetlicowej pana Leszka i przechodziła organizowane na boisku testy szybkościowo-wytrzymałościowe. Skwer był dosyć duży, ale mimo to chłopcom udało się uzyskiwać całkiem dobre wyniki. Zdecydowanym zwycięzcą okazał się być tego dnia Kuba Buczak, który zajął pierwsze miejsce we wszystkich trzech konkurencjach: sprincie na długości 40 metrów, wyścigu sprawdzającym koordynację, oraz biegu długodystansowym.

Około godziny dwunastej, po powrocie z plaży wszystkich dzieci, w ośrodku ponownie pojawiły się znane z poprzednich dni panie animatorki, co oczywiście wiązało się z niesamowitymi zabawami i wielką frajdą wychowanków. Co ciekawe w trakcie ?zabawy w Indian? to nie chłopcy, a dziewczyny bardziej dokazywały i wykazywały się większą wiedzą ? nawet z zakresu polowań!

Jeszcze tego samego dnia, tyle, że po obiedzie, czekała nas piesza wycieczka do pobliskiej latarni, połączona z możliwością zwiedzania specjalnie przygotowanych edukacyjnych pomieszczeń, oraz opcją wstąpienia do pobliskiego sklepu z pamiątkami. Widok z góry zapierał naturalnie dech w piersiach.

Dzień kończył się drugą na naszym wyjeździe dyskoteką, po której to, podobnie zresztą jak ostatnim razem, dzieci w parę minut opróżniły piętnaście litrów wody! Działo się, oj działo?

Więcej zdjęć - kliknij poniżej
zielonaszkola10

Akademia Kompetencji

Zapisy do I klasy 2019-2020

Copyright © 2019 SP nr 4 Bytom. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.