Szkoła Podstawowa nr 4

im. Mikołaja Kopernika w Bytomiu

Piątek był dla nas kolejnym swego rodzaju ?okienkiem? między dwoma dłuższymi wycieczkami. Zaserwowaliśmy więc sobie typową dla ludzi żyjących aktywnie odnowę biologiczną ? kolejny raz w pełni korzystaliśmy z basenu, jacuzzi i sauny. Dzieci naturalnie zostały ponownie podzielone klasami i w mniejszych grupkach opanowywały ulice i plaże Jastrzębiej Góry.

Podczas zakupów na promenadzie jak zwykle największym powodzeniem cieszyli się ?Zakręceni wojownicy? (inaczej zwani ?Fightersami?), z którymi większość chłopaków (a także i część dziewczyn) w pokojach nie rozstaje się nawet na krok. Mało tego ? nie dalej jak wczoraj pani Ela odkryła, iż w dwóch pokojach chłopcy specjalnie wstają już o szóstej rano, po czym odwracają do góry nogami miski znalezione w łazienkach, i uzyskując w ten sposób ring dla swoich małych wojowników, toczą z pozaklejanymi ropą oczami walki aż do śniadania! Trudno stwierdzić kto przewodzi stawce, gdyż większość twierdzi, iż jest absolutnie niepokonana.

Z promenady udaliśmy się oczywiście na plażę, gdzie dzieci bardzo sprawnie same organizowały sobie różnorakie zabawy i zadania. Ze względu na sprzyjającą pogodę mogły też pierwszy raz zanurzyć nogi w wodzie aż do kolan, z czego jak łatwo się domyślić, wszyscy skrzętnie korzystali?

Więcej zdjęć - kliknij poniżej
zielonaszkola92014

Akademia Kompetencji

Zapisy do I klasy 2019-2020

Copyright © 2019 SP nr 4 Bytom. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.