Szkoła Podstawowa nr 4

im. Mikołaja Kopernika w Bytomiu

Środa była dla wszystkich dniem małego relaksu po długiej, całodniowej wycieczce do Gdańska i Gdyni. Po zjedzeniu śniadania i lekkim ?ogarnięciu? pokoi, wszystkie dzieci udały się na zapowiadane wcześniej warsztaty, podczas, których toczyli między sobą pirackie bitwy, dzielili się na drużyny i uczyli morskich tańców. Wychowawcy mieli w tym czasie chwilę dla siebie, z czego skrzętni skorzystali rozkładając się leżakach i łapiąc pierwsze promienie słońca, które właśnie wyjrzało pełnym blaskiem po niemal dwóch dniach nieobecności. Sielanka nie trwała co prawda zbyt długo, bo po godzinie cała grupa biegała już z piłkami wokół swoich nauczycieli, ale skradziona dla siebie godzinka na pewno świetnie spełniła swoją rolę. Po obiedzie, zmęczonym sportowymi zabawami dzieciom, nieco przedłużyliśmy tradycyjną ciszę, dzięki czemu nikt nie musiał się śpieszyć z odrobieniem poleconych zadań.

Około piętnastej wypoczęci i pełni energii, ruszyliśmy w końcu na zwiedzanie Lisiego Jaru, oraz położonej niedaleko Gwiazdy Północy. Drogę powrotną pokonaliśmy idąc spory odcinek plażą, co wyraźnie spodobało się dzieciom. O dziwo stawkę zamykał pan Leszek, który tego dnia zjadł chyba za mało obiadu i z grupką innych niedobitków dogonił dowodzony przez panią Weronikę peleton dopiero przy samej mecie.

Po dotarciu do ośrodka i zjedzeniu kolacji, cała grupa zaczęła przygotowania na pierwszą na naszym wyjeździe dyskotekę. Nie zabrakło największych radiowych przebojów, z ?Ona tańczy dla mnie? na czele, zaś na parkiecie, mimo, iż szaleli niemal wszyscy, największe wrażenie zrobił zdecydowanie Michał Niewiadomski, który generalnie rzecz biorąc po prostu ?rozwalił system? ? koniec i bomba, a kto nie widział ten trąba!

Więcej zdjęć - kliknij poniżej
aielonaszkola20145

Akademia Kompetencji

Zapisy do I klasy 2019-2020

Copyright © 2019 SP nr 4 Bytom. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.